System thermomur

To miała być rewolucja na rynku i to w dodatku polskiej produkcji. To niebywałe jak wiele było pozytywnych recenzji tego systemu. Jest on moim zdaniem świetny, jednak jak wiemy nie zawsze ludzie ciepło podchodzą do rewolucyjnych rozwiązań.
A to rozwiązanie nie ma tylko samych zalet, ma też pewne wady, których ukryć się tak naprawdę nie da! Jednak czy istnieją idealne materiały, które sprostają oczekiwaniu każdego? Wątpię i pewnie długo taki materiał nie powstanie.

Obecnie jak wiemy opieramy budowę na normalnych materiałach, takich jak pustaki i beton. Co gdyby betonowe bloczki zastąpić kształtkami z specjalnie utwardzanego styropianu? Zalać je betonem i wsadzić w nie druty zbrojeniowe? No cóż czemu nie? Poza tym styropian to doskonały izolator. Proszę spojrzeć na system Thermomur, który wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Bloczki które po kolei stawiamy są bardzo fajnym rozwiązaniem. są leciutkie, dopasowują się jak klocki lego, jest wiele różnych kształtek które są odpowiednio dopasowane do każdego rozwiązania. To zapewne dom przyszłości, czy my jednak jeszcze do niej nie dorośliśmy? System ten jest bardzo wygodny, domu z tego typu ścian nie trzeba już ocieplić. Jedno jest pewne nie każdemu to się podoba, system jest bardzo tani, jednak nie przyjął się na masową skalę. Zapewne brakuje firmie thermomur fachowego pozycjonowania w sieci, czy też kampanii reklamowej. Może po prostu ludzie cenią sobie nadal tradycyjne rozwiązania?

Czy ja sam zastosowałbym system Thermomur? Na początku chciałbym poznać opinie fachowców i osób które mieszkają już w takich domach. W końcu powinniśmy wybierać takie systemy domów, by mieszkało nam się naprawdę dobrze i wygodnie. Wiemy że takie eksperymentowanie przy wydatkach na kwoty rzędu 300 tysięcy, nie są zbyt rozsądne. Dlatego lepiej stosować sprawdzone materiały.

Porady

Witam jestem Artur pracuje jako budowlaniec w firmie rodzinnej, która działa od ponad dwudziestu lat. Wykonujemy budowy domów od podstaw, możemy się zająć także wykończeniówką. Bloga założyłem aby zaprezentować Nasze usługi oraz moje przemyślenia na tematy budowlane i około budowlane. Zachęcam do czytania oraz komentowania wpisów.

Related Articles

0 Comment